KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12617151

nr 1261 7151

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Blandteknik, Modell, signerad. -80, bladets mått: 34x27

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 juni 2019
kl 20:54:36

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson